MainBanner

MediumSquareLogo 1

Přesunutí podnikové výpočetní techniky na vysoce výkonné cloudové řešení je vzrušující vyhlídkou, která slibuje revoluci ve všech procesech v organizaci. Ale také přesun místních serverů do cloudu je velmi složitý a časově náročný proces. Pokud cloudové servery nejsou standardizovány, může to mít za následek různé konfigurace v nasazení, což zase povede k mnoha problémům v konečném produkčním prostředí. Poskytování cloudových serverů Azure by se proto mělo provádět pomocí předkonfigurovaných šablon.

 

  

banner cz

 

MediumSquareLogo 1

Windows Server 2022 SQL Express*

Náš produkt je výkonný a spolehlivý pro použití Windows Server 2022, který obsahuje předinstalovaný SQL Express i SSMS pro správu bází SQL. Tato verze systému Windows Server 2022 je ideální pro malé firmy.

 

 

 

Náš produkt můžete použít mnoha způsoby:

Innovation1

 • Použijte jej k vytváření aplikací malého rozsahu

  získat rychlou a snadnou instalaci bez ztráty času 

 • Použijte jej k učení a rozvoji

  pokud chcete, aby bylo prostředí super jednoduché, ale produktivní 

 • Použijte jej také pro aplikace webového serveru

  vytvořit je tak jednoduché, jako uvařit šálek kávy

 

 

Příběh úspěchu zákazníka:

Anahita Plus s.r.o. šetři čas z serverovými obrázky od společnosti Belinda CZ s.r.o.

“S obrázky Azure Server od společnosti Belinda CZ s.r.o. neztrácí čas nasazením nového aplikačního serveru v našem Azure Tenant. Jsou jednoduché, snadno použitelné a splňují naše požadavky ... ”

M. Bareš, generální ředitel, Anahita Plus s.r.o.

 

customer success

 • JEDNODUCHÝ

  Jen několik kliknutí vás děli od skutečného produkčního serveru. Musíte vytvořit pouze název serveru a potom jednoduše kliknout na další-další-dokončení. Instalace serveru je stejně jednoduchá jako instalační hra na vašem mobilním telefonu.

 • SNADNÉ POUŽITÍ

  Abyste měli server, nepotřebujete více velkých datových center, pouze internet a přístup k Azure. Používání tohoto virtuálního serveru je stejně snadné jako šálek kávy.

 • SPLŇUJE VAŠE POŽADAVKY

  Protože nechcete ztrácet čas, tyto obrazy serverů vám pomohou mít produkční prostředí co nejdříve, což vám umožní trávit více času se svou rodinou.

 

 

Chcete to zkusit?

MS Azure Marketplace*We recommend using D2s Standard v3 VM size

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME